Výsledky vyšetření kyčelních kloubů (HD)

tibetští teriéři zapsaní v české plemenné knize se jménem začínajícím na C - H

aktualizováno 2.3.2018

 jméno       HD  č. zápisu  otec (HD)
 matka (HD)
Cambu Lamleh Legs-Smon (p) B/B 842/06 Passiflora Rosa Damascena (A)
Dscho Utra U-ti (B/B)
Cambu Tashi Ihagpa (f) A/A 1109/10 Kang Rimpoche Tashi Bodjul (A/A)
E‘Sengemo od Vilzonky (A/A)
Candramasi Khatakhyi (f) A/A 647/00 Char Su American Sunshine (B)
Schaka-Ta's Ochiva (A/A)
Can-mo Jinpa Dongyi shepa (f) A/A 1282/12 Fang-Zar Nima Kuo Yarlung Namtso (A/A)
Lha Skar-Mo Tashi Bodjul (A/A)
Ca-Re Po-Nya Dongyi shepa (f) A/A 1283/12 Fang-Zar Nima Kuo Yarlung Namtso (A/A)
Lha Skar-Mo Tashi Bodjul (A/A)
Carter Spot of Darkness (p) A/A 1058/09 Alilah Jackanory (A/A)
A'Ya Sher Kipu Khyim (A/A)
Cassiopeia Djomo Gangkar (f) A/A 807/05 Djengis-Khan Tashi Bodjul (A/A)
Pam-Zamirin Fimbu Simone (A/A)
Cathley Ananda CS (p) C

155/86

Fatim Al-Erak CS (nevyš.)
Tiara-Su Gondlah (nevyš.)
Cchag-la Sämo Bodjul CS (f)

A

372/92

Karamain Flying Dutchman (A)
Chyla von Tanakura (nevyš.)
Cchampa Hermine Chin z Targenu (f) A
Rakousko

1036/09

Bo-dhi Kipu Khyim (A/A)
Akkira z Targenu (A/A)
Cchangpal Sirdar CS (f) A
Slovensko

385/92

Yab-Yontan Sherpa v. Nama-schu (B/A)
Bentej Sadhana CS (B/A)
Cchengiz Tri-Sherpa (p)

A/A

465/94 Cyrham Ananda CS (nevyš.)
Winnie von Nama-schu (A)
Cchepagme Bodjul CS (p) A/A
Slovensko

369/92

Karamain Flying Dutchman (A)
Chyla von Tanakura (nevyš.)
Cchogyal-Bodjul Karmašar CS (f)

A/A

427/93

Byang-thang Jenghis-Khan (A)
Annapurna Bodjul CS (nevyš.)
Chiti Lamleh of Sjo-Who-Sji-Bib (f)

C/A

834-06/05

Tschumar Lamleh v. Nama-schu (A)
Sofie of Sjo-Who-Sji-Bib (A)
Colette of Darkness (f)

B/B

1063/09 Alilah Jackanory (A/A)
A'Ya Sher Kipu Khyim (A/A)
Conny Kudjan CS (f)

A/A

443/94

Dschowo Lamleh v.Nama-schu (A)
Ányali Bodjul CS (nevyš.)
Co-ra Lamleh Legs-Smon (f)

B/A

844/06

Passiflora Rosa Damascena (A)
Dscho Utra U-ti (B/B)
Cornelius Djomo Gangkar (p) A2
Německo

805/05

Djengis-Khan Tashi Bodjul (A/A)
Pam-Zamirin Fimbu Simone (A/A)
C'Ponya od Vilzonky (f)

A

668/01

Dschowo's Chandu (B)
Anta Witty (A/A)
C'Sha Kya Kipu Khyim (f) D
Německo

939/07

Seralung's A-jo Chen-po (B/B)
Ashar Yontan Najkosyva (A/A)
C'Shila Kipu Khyim (f) A
Polsko

940/07

Seralung's A-jo Chen-po (B/B)
Ashar Yontan Najkosyva(A/A)
C'Siddhi Kipu Khyim (p)

A/A

936/07

Seralung's A-jo Chen-po (B/B)
Ashar Yontan Najkosyva (A/A)
Cublay-Khan Djomo Gangkar (p)

A/A

804/05

Djengis-Khan Tashi Bodjul (A/A)
Pam-Zamirin Fimbu Simone (A/A)
Cunpo Namlang Schambala (p)

A/A

896/07

A'Jigme Lamleh Schambala (A(A)
Dihyi Kaya Khatakhyi (A/A)
C'Yul-pa od Vilzonky (f)

A/A

670/01

Dschowo's Chandu (B)
Anta Witty (A/A)
Dad-pa Tashi Ihagpa  (f) A/A 1423/15 Nyams Dod-pa od Vilzonky (A/A)
Gabby z Targenu (A/A)
Dagpa Lamleh Schambala (p)

A/A

941/07

Silveridge Harlequin Quill (A)
Mocowodos X-Model Xanthia (A)
Dandy Jižní samota CS (f)

D

422/93

Cyrham Ananda CS (nevyš.)
Anchaj Bodjul CS (nevyš.)
Dar Len Ma Dongyi shepa  (f) A 1501/16 Adominos To-Jo's Apeel at DW (A)
Ca-Re Po-nya Dongyi shepa (A/A)
Dawa Tang-ka z Targenu (f)

A/A

1051/09

Kang Rimpoche Tashi Bodjul (A/A)
F'Cham-la Sema od Vilzonky (A/A)
Daya Lamleh Schambala (f)

A/A

942/07

Silveridge Harlequin Quill (A)
Mocowodos X-Model Xanthia (A)
Deeba Kipu Khyim (f)

A/A

1028/08

Izakhan's Smashing Olli (A)
Ashar Yontan Najkosyva (A/A)
Deinna Masinial (f)

A/A

892-07/06

Waterley Hercules (A)
Dendrobates' Elaine (A)
Deli Jižní samota CS (f)

A/A

423/93

Cyrham Ananda CS (nevyš.)
Anchaj Bodjul (nevyš.)
Dendrobates' Lynette (f)

C/A

742-03/03

Yacodhara's Bala (A)
Fushi-la Tashi Bodjul (A)
Dhangarhi C'Hotang-Pemba (f)

A/A

674-01/00

Dschowo's Chandu (B)
Cchangpal Sirdar CS (A)
Dhangarhi Ccheram-Bömo (f)

A/A

673-01/00

Dschowo's Chandu (B)
Cchangpal Sirdar CS (A)
Dhangarhi Cchetang-Dampa (f)

A/A

672-01/00

Dschowo's Chandu (B)
Cchangpal Sirdar CS (A)
Dhondup Kipu Khyim (p)

B/B

1024/08

Izakhan's Smashing Olli (A)
Ashar Yontan Najkosyva (A/A)
Dihyi Kaya Khatakhyi (f)

A/A

695/02

Bharat-Buddha Khatakhyi (A/A)
Schaka-Ta's Ochiva (A/A)
Dino Jižní samota CS (p)

D/E

420/93

Cyrham Ananda CS (nevyš.)
Anchaj Bodjul CS (nevyš.)
Djengis-Khan Tashi Bodjul (p)

A/A

506/95

Budoar Hugo (A)
Cchogyal-Bodjul Karmašar (A/A)
Djigme Khji Tashi (p)

C/C

600/98

Jerry Bambabibi (A)
Felicita Bambabibi (A/A)
Dong Po-nya Khatakhyi (f)

A/A

692/02

Bharat-Buddha Khatakhyi (A/A)
Schaka-Ta's Ochiva (A/A)
Dongkar-Lhamo Sirdar CS (f)

A/B

416/93

Dschowo Lamleh v.Nama-schu (A)
Bentej Sadhana CS (B/A)
Dor-Jee Nyima Nying  (p) A/A 1132/11 Alilah Jackanory (A/A)
Deinna Masinial (A/A)
Dscho Utra U-ti (f)

B/B

671-01/00

KaTaYa's Nekorra of Copenhagen (good-OFA)
Dscho Utra Rang Gi Thugs Kar (good-OFA)
Dschowo Jr. Sirdar CS (p)

A/A

413/93

Dschowo Lamleh v.Nama-schu (A)
Bentej Sadhana CS (B/A)
Dschowo Lamleh v.Nama-schu (p)

A

351-92/91

Silgarhi Varius (A)
U'Jana Lamleh von Nama-schu (A)
Du-tsi Kipu Khyim (p)

A/A

/1025/08

Izakhan's Smashing Olli (A)
Ashar Yontan Najkosyva (A/A)
Du-tsi Nagu Khatakhyi (p) B
Maďarsko

693/02

Bharat-Buddha Khatakhyi (A/A)
Schaka-Ta's Ochiva (A/A)
D'Yusha Lamleh Legs-Smon (f)

A/A

894/07

Silgarhi Oberon (A)
Dscho Utra U-ti (B/B)
Dzong-Kangri Dhangarhi (p)

C/B

811-05/05

Bembow L. A Child of Kyirong (A)
Chogla Himalaya Dhangarhi (A)
E'Gon-po od Vilzonky (p) A/A 714/03 H'Aran Horpa Tashi Bodjul (A/A)
Bacaadweeyn od Vilzonky (A/A)
Eka-dza-tri od Vilzonky (f) B/B 719/03 H'Aran Horpa Tashi Bodjul (A/A)
Bacaadweeyn od Vilzonky (A/A)
E'Liang Ananda CS (f) A/A 303/90 Tiara-Su Jogi (nevyš.)
Tiara-Su Miling (nevyš.)
Elis Dhangarhi (f) A/A 1041-09/05 A'Jigme Lamleh Schambala (A/A)
Chogla Himalaya Dhangarhi (A)
Ellexie Djomo Gangkar (f) A/A 1205/11 Ciqala Rilee Winner Takes All (B)
Khyim-Lha Tashi Bodjul (A/A)
E'Maudi Kipu Khyim (p) A/A 1206/11 Arkeden N Kiskades Havin A Ball (A)
Deeba Kipu Khyim (A/A)
E'Miu Lamleh Schambala (f) A/A 1039/09 Senge of Sjo-Who-Sji-Bib (A)
Mocowodos X-Model Xanthia (A)
E'Ngari Kipu Khyim (p) A
Polsko
1207/11 Arkeden N Kiskades Havin A Ball (A)
Deeba Kipu Khyim (A/A)
E'nya Lhun-po (f) A/A 1272/-12/11 Dscho Utra Yungs-Dkar (A)
Bidth Lhun Po
E'Sengemo od Vilzonky (f) A/A 720/03 H'Aran Horpa Tashi Bodjul (A/A)
Bacaadweeyn od Vilzonky (A/A)
Esha Jomo z Targenu (f) A1
Německo
1091/10 Kukur Baba's Chin (A)
B'Shali z Targenu (A/A)
Evan Nikita Kipu Khyim (p) A1
Německo
1209/11 Arkeden N Kiskades Havin A Ball (A)
Deeba Kipu Khyim (A/A)
Everest Sirdar CS (p) A
Německo
431/93 Dschowo Lamleh v.Nama-schu (A)
Ama-La Sherpa CS (A/A)
E'Yanpa Nyima Nying (f) A/A 1179/11
He-Ru-Ka Tashi Bodjul (A/A)
Jomo Lang-Ma-Ri Tashi Bodjul (A/A
Ezra Ma-Ni Dhangarhi (f) B/B 833-06/05 A'Jigme Lamleh Schambala (A/A)
Chogla Himalaya Dhangarhi (A)
Fabulous Teddy's Luciana My Love (f) A/A 1332/-13/13 Pindaros I’m in the Mood (A/B)
Fabulous Teddy’s Full of Love (A/A)
Fajans Ananda CS (f) B/B 339/91 Tiara-Su Jogi (nevyš.)
Tiara-Su Miling (nevyš.)
F-Ajlin Kipu Khyim (f) A/A 1255/12 C'Siddhi Kipu Khyim (A/A)
Byiba Nyima Nying (A/A)
Falco Bambabibi (p) A/A 491-95/92 Daulagiri Ananda CS (nevyš.)
Alba Javořinka CS (nevyš.)
F-Ang Kipu Khyim (f) A/A 1257/12 C'Siddhi Kipu Khyim (A/A)
Byiba Nyima Nying (A/A)
Fang-Zar Nima Kuo Yarlung Namtso (p) A/A 1147-11/10 Ciqala Rilee Winner Takes All (B)
Vylkka Nima Kuo Yarlung Namtso (B)
Fayana Lamleh Legs-Smon (f) A 1031/09 Lost Valley Hothi (A)
Dscho Utra U-ti (B/B)
F'Dam-ma Tashi Bodjul (f) A/A 588/98 Djengis-Khan Tashi Bodjul (A/A)
Amox Sissybar (A/A)
Felicita Bambabibi (f) A/A 454-94/92 Daulagiri Ananda CS (nevyš.)
Alba Javořinka CS (nevyš.)
F'Cham-la Sema od Vilzonky (f) A/A 771/04 Pam-Zamirin Ibex-Ifii (A/A)
Bacaadweeyn od Vilzonky (A/A)
Fido Bambabibi (p) A/A 452-94/92 Daulagiri Ananda CS (nevyš.)
Alba Javořinka CS (nevyš.)
Flasch Bambabibi (f) B/B 453-94/92 Daulagiri Ananda CS (nevyš.)
Alba Javořinka CS (nevyš.)
F'Phye-ba od Vilzonky (f) C/C 772/04 Pam-Zamirin Ibex-Ifii (A/A)
Bacaadweeyn od Vilzonky (A/A)
F'Tshang-ma od Vilzonky (f) A/A 773/04 Pam-Zamirin Ibex-Ifii (A/A)
Bacaadweeyn od Vilzonky (A/A)
Fushi-la Tashi Bodjul (f) A
Německo
591/98 Djengis-Khan Tashi Bodjul (A/A)
Amox Sissybar (A/A)
F'Yer-pa Tashi Bodjul (f) A/A 592/98 Djengis-Khan Tashi Bodjul (A/A)
Amox Sissybar (A/A)
F'Yin-pa Byams od Vilzonky (f) A
Polsko
774/04 Pam-Zamirin Ibex-Ifii (A/A)
Bacaadweeyn od Vilzonky (A/A)
Gabbi z Targenu (f) A/A 1197/11 Carter Spot of Darkness (A/A)
Anchali z Targenu (A/A)
Gedariah Angel Djomo Gangkar  (p) A/A 1405/15 Cublay-Khan Djomo Gangkar (A/A)
Khyim-Lha Tashi Bodjul (A/A)
Grims cha od Vilzonky (f) A2 799/05 Pam-Zamirin Ibex-Ifii (A/A)
Dendrobates' Lynette (C/A)
Gu-lin Kipu Khyim  (p) A 1387/14 Shen-Pa's Amdo (A1)
Deeba Kipu Khyim (A/A)
Gulliver Kipu Khyim (p) A/A 1385/14 Shen-Pa's Amdo (A1)
Deeba Kipu Khyim (A/A)
Gyal-Major's E'Jack-Junior (p) B/B 64-00/99 Khados Union Jack (A)
Witloof Heaven is on the Earth (B)
Gyalmo Sengge (f) A/A 495/95 Roeneeka Voodoo at Alilah (B)
Ama-La Sherpa CS (A/A)
Gyeshi Sengge (f) A
Německo
496/95 Roeneeka Voodoo at Alilah (B)
Ama-La Sherpa CS (A/A)
H'Aishi Lamleh Legs-Smon (p) A/A 1172/11
Wanted Nice Dog's Chen Bho Lamleh (A)
A'Naya Lamleh Legs-Smon (B/A)
Hanuman Sengge (p) A/A 525/96 Roeneeka Voodoo at Alilah (B)
Ama-La Sherpa CS (A/A)
H'Aran Horpa Tashi Bodjul A/A 655/00 Dschowo's Chandu (B)
Amox Sissybar (A/A)
Hawkey Ananda of Lamleh (p) A/A 512/95 Tiara-Su Ojas (A)
Tiara-Su Miling (nevyš.)
Hayagriva Tashi Bodjul A
Německo
656/00 Dschowo's Chandu (B)
Amox Sissybar (A/A)
He-ru-ka Tashi Bodjul (p) A/A 657/00 Dschowo's Chandu (B)
Amox Sissybar (A/A)
Himalaya z Targenu (f) A/A 1249/12 Fang-Zar Nima Kuo Yarlung Namtso (A/A)
F'Cham-la Sema od Vilzonky (A/A)
Himal Senge Tashi Bodjul (p) B/B 658/00 Dschowo's Chandu (B)
Amox Sissybar (A/A)
Hinayana Tashi Bodjul (f) A/A 660/00 Dschowo's Chandu (B)
Amox Sissybar (A/A)
Hongu Sengge (p) A/A 528/96 Roeneeka Voodoo at Alilah (B)
Ama-La Sherpa CS (A/A)
Hor-khang Tashi Bodjul (p) A/A 659/00 Dschowo's Chandu (B)
Amox Sissybar (A/A)