Nová kniha o TT - možnost objednání do 28. února!!!

09.02.2022 20:51

Milí členové klubu,

Dánská chovatelka Hanne Mathiasen sestavila druhé aktualizované vydání své knihy Tibetan Terriers, The Little People. Kniha má 210 stran (první vydání mělo 134 stran) a velké množství kvalitních barevných fotografií. Byla vydána za spolupráce předních chovatelů a chovatelských klubů tibetských teriérů po celém světě. Vyšla ke stoletému výročí narození Bunti, první fenky tibetského teriéra v Evropě, která dala základ celému chovu v západním světě. Kniha obsahuje bohaté informace o plemeni a o jeho historii včetně informací o zemi původu. Část knihy je také věnována zprávám o chovu tibetských teriérů v jednotlivých zemích. Další informace o knize včetně ukázky najdete na webu www.tibetan-terrier.dk .

Členové klubu TTC si mohou knihu v rámci ČR objednat za výhodných podmínek:

Základní cena knihy je 60 euro, členové klubu zaplatí zvýhodněnou cenu 1400,- Kč. Každý člen si může objednat jeden výtisk.

Objednané knihy budou doručeny do ČR přibližně na konci června. Nebudou dále členům rozesílány poštou, ale budou distribuovány osobně na klubových akcích, či po dohodě na jiných výstavách.

Pokud máte o knihu zájem, pro její závazné objednání prosím vyplňte tento formulář

Dále zaplaťte na účet klubu cenu knihy 1400 Kč a potvrzení o platbě přiložte k formuláři, který odešlete na adresu ttc.poradce@seznam.cz. Nezaplacené objednávky nemohou být akceptovány! 

Uzávěrka objednávek: 28. 2. 2022

Máte-li zájem o rychlejší obdržení knihy, objednávejte si ji prosím individuálně na webu autorky www.tibetan-terrier.dk. Musíte ovšem počítat se základní cenou včetně poštovného. 

 

PhDr. Simona Jemelková, hlavní poradkyně chovu

 

P.S. Tato informace byla členům klubu rozesílána rovněž emailem. Pokud jste ji neobdrželi, zkontrolujte si prosím spamovou poštu a nastavte adresu odesílatele jako bezpečnou, aby Vám klubové emaily vždy v pořádku dorazily.