Nová kniha o tibetských teriérech

26.01.2022 11:04

Dánská chovatelka Hanne Mathiassen sestavila druhé aktualizované vydání své knihy Tibetan Terriers, The Little People. Kniha bude k dispozici vytištěná na přelomu ledna a února.

Podrobnější informace o knize najdete na stránce www.tibetan-terrier.dk

Kniha má 210 stran (první vydání mělo 134 stran), veliké množství barevných fotografií a byla vydána za spolupráce chovatelů a chovatelských klubů tibetských teriérů po celém světě. Je vydána ke stoletému výročí narození Bunti, první fenky tibetského teriéra v Evropě, která dala základ celému evropskému chovu. Kniha obsahuje obecné informace o plemeni a o jeho historii včetně informací o zemi původu. Velká část knihy je věnována zprávám o chovu tibetských teriérů v jednotlivých zemích.

Pokud máte o knihu zájem, napište mi prosím, v případě dostatečného zájmu zkusíme knihu v rámci ČR objednat hromadně! Knihy pak nebudou rozesílány poštou, ale předány na klubových akcích či po dohodě na jiných výstavách.

Základní cena knihy je 60 euro, plus poštovné 13 euro. (Pokud se podaří shromáždit více zájemců, ušetříme za hromadnou objednávku i za poštovné.)

Upozornění: V tuto chvíli jen zjišťujeme předpokládaný zájem. V případě, že se sejde více zájemců, bude teprve vypsáno závazné objednávání.   

Simona Jemelková, HPCH

Náhled dvoustrany věnované tibeťákům v ČR: