Jak objednávat DNA test přes Animal Health Trust (AHT)

08.11.2014 15:00

Návod na objednání testu včetně započítání 20% slevy:

Jděte na stránku https://www.ahtdnatesting.co.uk/log-in/

Pokud objednáváte u AHT test poprvé, musíte se napřed zaregistrovat (rubrika "New Customers / Register", vyplníte email a heslo, potvrzení registrace vám obratem přijde emailem.) Pokud jste již nějaký test v minulosti objednávali, máte přístup již vytvořen.

Přihlaste se v rubrice "Existing Customer Log In" pod svými registračními údaji (email, heslo).
Po přihlášení se vám otevře další stránka, na ní vyberte DNA testy pro psy - stiskněte tedy tlačítko "Canine DNA Tests - Order Now".

Krok 1: stránka "Select Breed" - vyberte v roletce plemeno Tibetan Terrier, klikněte na "Next step"

Krok 2: stránka "Select Test" - jsou zde uvedeny všechny testy, které AHT nabízí pro tibetské teriéry - vpravo u příslušného testu zadejte počet testů.
Stiskněte tlačítko "Next step".

Krok 3: stránka "Animal Information"  - zadání údajů o psovi, pro kterého test objednáváte. Mějte připravený rodokmen – kromě jména, data narození, barvy je třeba zadat číslo PP a číslo mikročipu.
Ve spodní části je další tabulka "Veterinary information". Sem byste měli vyplnit údaje o veterináři, který bude psovi provádět odběr vzorku (jde o nepovinný údaj - Optional).

Po vyplnění klikněte na "Next step".

Krok 4: Informace o klientovi "Client Information" – sem vyplníte svoji platební adresu "Billing Information" a doručovací adresu "Shipping Information". V rubrice "Report" dále zadáte, jakým způsobem chcete, aby vám by doručen výsledek testu (emailem, poštou či faxem). Nezapomeňte ve spodní části zaškrtnutím potřebného políčka potvrdit, že souhlasíte s podmínkami serveru (Terms and Conditions).

Klikněte na "Next Step".

Krok 5 – platba "Payment". Zkontrolujte všechny dříve zadané údaje k objednávce. 

Zde zadáváte také údaje kupónu pro slevu: pod souhrnem objednávaných testů s cenou je tlačítko "Discount Code" (slevový kód). Zadejte sem kód a stiskněte tlačítko "Validate code" vpravo od kódu. Částka k platbě se vám přepočítá - započte se sleva: např. místo ceny 48 £ za jeden test bude celková cena vč. DPH (angl. VAT nebo Tax) 38,40 £. Dbejte prosím na to, že slevový kód je nutné zadat přesně tak, jak je zapsán, bez jakýchkoliv mezer a velkými písmeny. Slevový kód je poskytován jen v některých obdobích a platí vždy jeden měsíc, jeho aktuální znění najdete na Facebooku v diskusním fóru Tibetan Terrier Breed Forum nebo si o něj napište hl. poradkyni chovu (TTC.poradce@seznam.cz).

Pokračujte k platbě - stiskněte tlačítko "Proceed to Payment". Zde již zadáte údaje k Vaší platební kartě a platba proběhne online.

 

Testovací sada pro stěr z ústní dutiny vám přijde poštou obvykle do jednoho týdne od přijetí platby. Provedete test (nejlépe s pomocí veterinárního lékaře) a odešlete na adresu uvedenou na testovací sadě (obvykle je v sadě vše předpřipraveno včetně obálky s adresou). A pak už jen čekáte na výsledek. Přejeme všem chovatelům a majitelům jen ty nejlepší výsledky !