Výsledky vyšetření kyčelních kloubů (HD)

tibetští teriéři zapsaní v české plemenné knize se jménem začínajícím na C - D

aktualizováno 04.11.2015

 jméno       HD  č. zápisu  otec (HD)
 matka (HD)
Cambu Lamleh Legs-Smon (p) B/B 842/06 Passiflora Rosa Damascena (A)
Dscho Utra U-ti (B/B)
Cambu Tashi Ihagpa (f) A/A 1109/10 Kang Rimpoche Tashi Bodjul (A/A)
E‘Sengemo od Vilzonky (A/A)
Candramasi Khatakhyi (f) A/A 647/00 Char Su American Sunshine (B)
Schaka-Ta's Ochiva (A/A)
Can-mo Jinpa Dongyi shepa (f) A/A 1282/12 Fang-Zar Nima Kuo Yarlung Namtso (A/A)
Lha Skar-Mo Tashi Bodjul (A/A)
Ca-Re Po-Nya Dongyi shepa (f) A/A 1283/12 Fang-Zar Nima Kuo Yarlung Namtso (A/A)
Lha Skar-Mo Tashi Bodjul (A/A)
Carter Spot of Darkness (p) A/A 1058/09 Alilah Jackanory (A/A)
A'Ya Sher Kipu Khyim (A/A)
Cassiopeia Djomo Gangkar (f) A/A 807/05 Djengis-Khan Tashi Bodjul (A/A)
Pam-Zamirin Fimbu Simone (A/A)
Cathley Ananda CS (p) C

155/86

Fatim Al-Erak CS (nevyš.)
Tiara-Su Gondlah (nevyš.)
Cchag-la Sämo Bodjul CS (f)

A

372/92

Karamain Flying Dutchman (A)
Chyla von Tanakura (nevyš.)
Cchampa Hermine Chin z Targenu (f) A
Rakousko

1036/09

Bo-dhi Kipu Khyim (A/A)
Akkira z Targenu (A/A)
Cchangpal Sirdar CS (f) A
Slovensko

385/92

Yab-Yontan Sherpa v. Nama-schu (B/A)
Bentej Sadhana CS (B/A)
Cchengiz Tri-Sherpa (p)

A/A

465/94 Cyrham Ananda CS (nevyš.)
Winnie von Nama-schu (A)
Cchepagme Bodjul CS (p) A/A
Slovensko

369/92

Karamain Flying Dutchman (A)
Chyla von Tanakura (nevyš.)
Cchogyal-Bodjul Karmašar CS (f)

A/A

427/93

Byang-thang Jenghis-Khan (A)
Annapurna Bodjul CS (nevyš.)
Chiti Lamleh of Sjo-Who-Sji-Bib (f)

C/A

834-06/05

Tschumar Lamleh v. Nama-schu (A)
Sofie of Sjo-Who-Sji-Bib (A)
Colette of Darkness (f)

B/B

1063/09 Alilah Jackanory (A/A)
A'Ya Sher Kipu Khyim (A/A)
Conny Kudjan CS (f)

A/A

443/94

Dschowo Lamleh v.Nama-schu (A)
Ányali Bodjul CS (nevyš.)
Co-ra Lamleh Legs-Smon (f)

B/A

844/06

Passiflora Rosa Damascena (A)
Dscho Utra U-ti (B/B)
Cornelius Djomo Gangkar (p) A2
Německo

805/05

Djengis-Khan Tashi Bodjul (A/A)
Pam-Zamirin Fimbu Simone (A/A)
C'Ponya od Vilzonky (f)

A

668/01

Dschowo's Chandu (B)
Anta Witty (A/A)
C'Sha Kya Kipu Khyim (f) D
Německo

939/07

Seralung's A-jo Chen-po (B/B)
Ashar Yontan Najkosyva (A/A)
C'Shila Kipu Khyim (f) A
Polsko

940/07

Seralung's A-jo Chen-po (B/B)
Ashar Yontan Najkosyva(A/A)
C'Siddhi Kipu Khyim (p)

A/A

936/07

Seralung's A-jo Chen-po (B/B)
Ashar Yontan Najkosyva (A/A)
Cublay-Khan Djomo Gangkar (p)

A/A

804/05

Djengis-Khan Tashi Bodjul (A/A)
Pam-Zamirin Fimbu Simone (A/A)
Cunpo Namlang Schambala (p)

A/A

896/07

A'Jigme Lamleh Schambala (A(A)
Dihyi Kaya Khatakhyi (A/A)
C'Yul-pa od Vilzonky (f)

A/A

670/01

Dschowo's Chandu (B)
Anta Witty (A/A)
Dagpa Lamleh Schambala (p)

A/A

941/07

Silveridge Harlequin Quill (A)
Mocowodos X-Model Xanthia (A)
Dandy Jižní samota CS (f)

D

422/93

Cyrham Ananda CS (nevyš.)
Anchaj Bodjul CS (nevyš.)
Dawa Tang-ka z Targenu (f)

A/A

1051/09

Kang Rimpoche Tashi Bodjul (A/A)
F'Cham-la Sema od Vilzonky (A/A)
Daya Lamleh Schambala (f)

A/A

942/07

Silveridge Harlequin Quill (A)
Mocowodos X-Model Xanthia (A)
Deeba Kipu Khyim (f)

A/A

1028/08

Izakhan's Smashing Olli (A)
Ashar Yontan Najkosyva (A/A)
Deinna Masinial (f)

A/A

892-07/06

Waterley Hercules (A)
Dendrobates' Elaine (A)
Deli Jižní samota CS (f)

A/A

423/93

Cyrham Ananda CS (nevyš.)
Anchaj Bodjul (nevyš.)
Dendrobates' Lynette (f)

C/A

742-03/03

Yacodhara's Bala (A)
Fushi-la Tashi Bodjul (A)
Dhangarhi C'Hotang-Pemba (f)

A/A

674-01/00

Dschowo's Chandu (B)
Cchangpal Sirdar CS (A)
Dhangarhi Ccheram-Bömo (f)

A/A

673-01/00

Dschowo's Chandu (B)
Cchangpal Sirdar CS (A)
Dhangarhi Cchetang-Dampa (f)

A/A

672-01/00

Dschowo's Chandu (B)
Cchangpal Sirdar CS (A)
Dhondup Kipu Khyim (p)

B/B

1024/08

Izakhan's Smashing Olli (A)
Ashar Yontan Najkosyva (A/A)
Dihyi Kaya Khatakhyi (f)

A/A

695/02

Bharat-Buddha Khatakhyi (A/A)
Schaka-Ta's Ochiva (A/A)
Dino Jižní samota CS (p)

D/E

420/93

Cyrham Ananda CS (nevyš.)
Anchaj Bodjul CS (nevyš.)
Djengis-Khan Tashi Bodjul (p)

A/A

506/95

Budoar Hugo (A)
Cchogyal-Bodjul Karmašar (A/A)
Djigme Khji Tashi (p)

C/C

600/98

Jerry Bambabibi (A)
Felicita Bambabibi (A/A)
Dong Po-nya Khatakhyi (f)

A/A

692/02

Bharat-Buddha Khatakhyi (A/A)
Schaka-Ta's Ochiva (A/A)
Dongkar-Lhamo Sirdar CS (f)

A/B

416/93

Dschowo Lamleh v.Nama-schu (A)
Bentej Sadhana CS (B/A)
Dor-Jee Nyima Nying  (p) A/A 1132/11 Alilah Jackanory (A/A)
Deinna Masinial (A/A)
Dscho Utra U-ti (f)

B/B

671-01/00

KaTaYa's Nekorra of Copenhagen (good-OFA)
Dscho Utra Rang Gi Thugs Kar (good-OFA)
Dschowo Jr. Sirdar CS (p)

A/A

413/93

Dschowo Lamleh v.Nama-schu (A)
Bentej Sadhana CS (B/A)
Dschowo Lamleh v.Nama-schu (p)

A

351-92/91

Silgarhi Varius (A)
U'Jana Lamleh von Nama-schu (A)
Du-tsi Kipu Khyim (p)

A/A

/1025/08

Izakhan's Smashing Olli (A)
Ashar Yontan Najkosyva (A/A)
Du-tsi Nagu Khatakhyi (p) B
Maďarsko

693/02

Bharat-Buddha Khatakhyi (A/A)
Schaka-Ta's Ochiva (A/A)
D'Yusha Lamleh Legs-Smon (f)

A/A

894/07

Silgarhi Oberon (A)
Dscho Utra U-ti (B/B)
Dzong-Kangri Dhangarhi (p)

C/B

811-05/05

Bembow L. A Child of Kyirong (A)
Chogla Himalaya Dhangarhi (A)